Ubytování v Římě

09.03.2022

Při našich cestách po Evropě se snažíme vybírat buď hotely a apartmány v centru města v docházkové vzdálenosti k pamětihodnostem. Ovšem ne vždy se podaří najít poměr cena - kvalita. Poslední dobou se spíše zaměřujeme na dobrá hodnocení ostatních turistů a tolik nelpíme na blízkosti do centra. V Římě jsme skoro jako doma. V roce 2019 jsme poprvé navštívili Aparthotel Babuino 79*** a uchvátil nás. Aparthotel se nachází v budově ze 16.století a majitelé design hotelu drží v tomto stylu. Velmi milý personál. 

Kousek do centra procházkou a pro nás byla výhoda, že apartmány mají malou kuchyňku. Nneí to samozřejmě na velké vaření, ale snídaně nebo něco rychlého se ukuchtit dá. Náměstí Piazza di Spagna je vzdálené 200 metrů. Aparthotel Babuino 79 stojí 300 metrů od ulice Via Condotti. Na letiště Ciampino je to odsud 15 km. Společná samoobslužná prádelna je zdarma k dispozici všem hostům a zahrnuje 2 pračky, sušičku a prací prostředky. 

Za nás je to skvělé ubytování poměr cena - kvalita. Hodoncení téměř 400 hostů je 9,6 a to už o něčem vypovídá. 

Radek 


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Letenky do EXOTIKY od 15 990 Kč platí už jen dnes. Narozeninová akce tchajwanských aerolinek China Airlines míří do finále! Chyť Filipíny, Vietnam, Thajsko, Austrálii a další z Vídně o 15 % levněji.

Letecká společnost Ryanair spustí novou linku Praha - Skiathos. Na tento oblíbený řecký ostrov bude linka létat od 2. června do 29. září a to 2x týdně. ¨

Zpáteční letenky do Larnaky ( Kypr ) za parádní cenu 1710 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WizzAir, ostatní si připlatí asi 220 Kč na jednom směru.