Ubytování v Římě

09.03.2022

Při našich cestách po Evropě se snažíme vybírat buď hotely a apartmány v centru města v docházkové vzdálenosti k pamětihodnostem. Ovšem ne vždy se podaří najít poměr cena - kvalita. Poslední dobou se spíše zaměřujeme na dobrá hodnocení ostatních turistů a tolik nelpíme na blízkosti do centra. V Římě jsme skoro jako doma. V roce 2019 jsme poprvé navštívili Aparthotel Babuino 79*** a uchvátil nás. Aparthotel se nachází v budově ze 16.století a majitelé design hotelu drží v tomto stylu. Velmi milý personál. 

Kousek do centra procházkou a pro nás byla výhoda, že apartmány mají malou kuchyňku. Nneí to samozřejmě na velké vaření, ale snídaně nebo něco rychlého se ukuchtit dá. Náměstí Piazza di Spagna je vzdálené 200 metrů. Aparthotel Babuino 79 stojí 300 metrů od ulice Via Condotti. Na letiště Ciampino je to odsud 15 km. Společná samoobslužná prádelna je zdarma k dispozici všem hostům a zahrnuje 2 pračky, sušičku a prací prostředky. 

Za nás je to skvělé ubytování poměr cena - kvalita. Hodoncení téměř 400 hostů je 9,6 a to už o něčem vypovídá. 

Radek 


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Díky nádherným sjezdovkám, moderním vlekům a útulným lyžařským chatám je každý sjezd v údolí Grossarltal potěšením.

Skvělá kombinace ledovce, hor a jezera činí z regionu Zell am See-Kaprun jednu z nejvyhledávanějších prázdninových destinací v Alpách. Kaprun si tak můžete užít nejen v ziknách měsících, kdy přijíždí tisíce Čechů za kvalitním lyžování,ale tak=e v lětě, kdy Vás čeká nádherná příroda a mnoho možností strávit v Kaprunu aktivní dovolenou. Mezi 3 203...

Zpáteční letenka z Vídně do Malagy za skvělou cenu 897 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny v průběhu října a to třeba i na prodloužený víkend.

Letenky z Prahy se Singapur Airlines za skvělou cenu 15.990 Kč. Letenky s přestupem v Mnichově a Singapuru pořídíme především na termíny na jaro 2023. V ceně je zavazadlo a hmotnosti 25 kg