Hledejte ubytování s označením "Sezónní nabídka" a ušetřete minimálně 15 %. Nechte se inspirovat našimi osobními zkušenostmi s vybranými hotely. 

Booking.com

Naše osobní doporučení na Zanzibaru

Skvělé ubytování v Africkém stylu,ale pod vedením italského majitele. Jen 3 minuty od pláže na severu ostrova. Nungwi je jedna z nejkrásnějších pláží na Zanzibaru. My na toto místo jezdíme pravidelně už sedm let a věříme, že si toto místo zamilujete stejně jako my

Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. DoubleTree Resort by Hilton Zanzibar - Nungwi se nachází na písečné pláži na severním cípu Zanzibaru. Nabízí luxusní pokoje s výhledem do tropické zahrady, na bazén a na Indický oceán. Skvělý poměr cena - kvalita

Hotel se nachází hned od veřejné pláže a  minutu od vlastní soukromé pláže. Nabízí 2 bazény a Wi-Fi zdarma. Hosté mohou relaxovat na jedné z opalovacích teras na pláži, u bazénu nebo relaxovat v exotické zahradě. Užijte si Zanzík naplno stejně jako my. 

Seychely na naše doporučení

Pension Hibiscus na ostrově La Digue byl pro nás jako zjevení. Čisté, moderní ubytování s možností půjčení kol. Ostrov Vás nadchne a pokud netrváte na předraženém mega luxusním ubytování, tak tento pension splní očekávání.


Villa Anse na ostrově Praslin byla na doporučení naší kamarádky, která na ostrově žije. Villa byla přímo na pláži a opravdu splnila vše co jsme očekávali. Příjemný personál, čisté ubytování a skvěĺe jídlo. Za nás skvělý poměr cena - kvalita

Všechny chaty a vily na Denis Private Island mají soukromou pláž, zařízenou terasu, venkovní koupelnu a soukromý zahradní dvůr. Na ostrov se dostanete za cca 35 minut letu vrtulníkem nebo malám letadlem. Vše zajistí ubytování. 

Další oblíbené exotické destinace

Hledejte ubytování s označením "Sezónní nabídka" a ušetřete minimálně 15 % na snových hotelech, apartmánech a ubytováních v soukromí v oblibených exotických destinacích po celém světě. 

Výhodné letenky do exotických destinací

Přečtěte si jako první, co je nového

Zaregistrujte svůj email a dostávejte nejlepší cenové nabídky a tipy do své emailové schránky