Ubytování Barcelona

Porovnejte nabídku ubytování v Barceloně

U vybraných hotelů, hostelů a apartmánů využijte slevu až 35% nebo snídani zdarma. Platba za rezervaci je možná ihned platební kartou nebo na místě v hotovosti. 

Jednou z nejpopulárnějších možností jsou hotely. Barcelona nabízí širokou škálu hotelů, od luxusních pětihvězdičkových hotelů až po cenově dostupné ubytování. Můžete si vybrat hotel v centru města, poblíž pláže nebo v blízkosti turistických atrakcí.

Další možností jsou apartmány, které jsou stále oblíbenější volbou pro návštěvníky, kteří chtějí mít větší prostor a samostatnost. V Barceloně je mnoho služeb, které nabízejí krátkodobé pronájmy apartmánů.

Pokud hledáte cenově dostupnější možnost, můžete zvážit hostel nebo ubytování v soukromí. V Barceloně je mnoho hostelu různých cenových kategorií, které nabízejí společné i soukromé pokoje.

Doporučuji, abyste si předem dobře prohlédli nabídku ubytování a porovnali ceny a vybavenost jednotlivých možností. Mějte také na paměti polohu ubytování a dopravní spojení s turistickými atrakcemi, které chcete navštívit.

Booking.com

Nejlevnější nabídky v Barceloně

Využijte slev až 35% nebo upgrade pokoje gratis 

Booking.com