Ubytování Torremolinos

Porovnejte nabídku ubytování v Torremolinos

U vybraných hotelů, hostelů a apartmánů využijte slevu až 35% nebo snídani zdarma. Platba za rezervaci je možná ihned platební kartou nebo na místě v hotovosti. 

Torremolinos je oblíbený turistický cíl na Costa del Sol v jižním Španělsku a nabízí širokou škálu ubytování.

Jednou z nejpopulárnějších možností jsou hotely. Torremolinos má mnoho hotelů, od luxusních pětihvězdičkových hotelů až po cenově dostupné varianty. Pokud hledáte ubytování poblíž pláže, můžete zvážit hotelový komplex na pobřeží.

Další možností jsou apartmány a vily, které jsou ideální pro rodiny a skupiny. Tyto typy ubytování vám umožňují mít větší soukromí a samostatnost, protože mají vlastní kuchyňku a obývací pokoj.

Pokud hledáte cenově dostupnější možnost, můžete se rozhodnout pro ubytování v soukromí nebo v hostelu. Torremolinos má mnoho možností ubytování v soukromí, jako jsou apartmány a pokoje k pronájmu od soukromých majitelů. Hostely jsou také cenově dostupnou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit na ubytování.

Doporučujeme vám porovnat ceny a vybavenost jednotlivých možností, především co se týká polohy ubytování vůči turistickým atrakcím a plážím.

Booking.com

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Skvělou cenu letenek na Ibizu si užijte také na letní termíny. Skvělé ceny letenek najdete z Vídně a Norimberku za cenu kolem 1 980 Kč.

Letenky do EXOTIKY od 15 990 Kč platí už jen dnes. Narozeninová akce tchajwanských aerolinek China Airlines míří do finále! Chyť Filipíny, Vietnam, Thajsko, Austrálii a další z Vídně o 15 % levněji.

Letecká společnost Ryanair spustí novou linku Praha - Skiathos. Na tento oblíbený řecký ostrov bude linka létat od 2. června do 29. září a to 2x týdně. ¨