Letištní salonek zdarma

Užijte si pobyt na letišti v klidu a bez stresu

S kartou Revolut nejen ušetříte na výběrech z bankomatu v zahraničí, ale užijete si také letištní salonky zdarma

Revolut je skvělá platební karta nejen na cestování. Spousta Čechů si kartu Revolut oblíbilo natolik, že ji používají i při placení v Česku. Nově je Revolut bankou a tak jsou Vaše vklady chráněny dle zákona. 

Díky našemu odkazu Vám bude karta zaslána poštou zdarma a následně už ji můžete využívat k platbám u obchodníků, eshopech, nákupu kryptoměn a také pohodlně a velmi výhodně vybírat v zahraničí z bankomatů. 

Služba Revolut bank má 3 různé tarify, které můžete zvolit. Tarif Standard je zdarma a tarify Premium a Metal jsou placené. doporučujeme placené tarify, která mají velké výhody.

  1. Vyšší limity u výběru z bankomatů 
  2. Cestovní pojištění zdarma - bohužel pouze maximálně na 40 dní pobytu v zahraničí, takže se vyplatí jen lidem, kteří cestují na kratší cesty. Prostě na klasickou dovolenou stačí. 
  3. Pojištění vybavení - například telefonu nebo foťáku - je dostupné i v tarifu Standard, ale u placených tarifů je  ještě výhodnější.
  4. Vstup do letištních salonků - hodí se, pokud máte dlouhý přestup a potřebujete klid, kvalitní wifi a jídlo a pití zdarma v ceně salonku. Salonek stojí 360-720 Kč na osobu a s tarifem Metal máte jeden vstup ročně zdarma. Jde většinou o lepší salonky, kam normálně vstup nekoupíte nebo za nehorázné ceny.
  5. Letištní salonek v případě zpoždění letu - pokud si do aplikace zaregistrujete svůj let a ten se zpozdí o více než hodinu, dostanete vstup do letištního salonku zdarma a to včetně další osoby, která s Vámi cestuje.
Ceník tarifů/měsíc

Standart


0 Kč

Premium


175 Kč

Metal


300 Kč

Vstup do salonku na letišti při zpoždění zdarma u tarifu Metal a Premium

Magnam aliquam quaerat voluptatem

0 Kč

V mobilní aplikaci si budete moci navrhnout vlastní kartu, tj. kartu s odlišným designem. Služba bude závislá na dostupnosti zásob platebních karet.

Revolut bude mít v nabídce i karty ze speciální edice, tedy čas od času podle akce.

Revolut umožní převody z karty na kartu. Poplatek bude 0,70 % při převodu na evropské karty a 2,30 %, min. 0,50 USD při převodu na ostatní karty. 


Přidejte se k 18 milionům uživatelů Revolut

Užijte si výběry z bankomatů v zahraničí až do výše cca 24.000 Kč měsíčně