Lyžování v Itálii

Ubytování u sjezdovek se slevou až 35%

Lyžování v itálii patří mezi TOP v zimní sezoně. Ročně lyžařská střediska navčtíví až 250.000 Čechů. Porovnejt střediska a vyberte si to nejlepší pro Vás a Vaši rodinu. 

Booking.com

Nejoblíbenější místa u Čechů...

12 lyžařských středisek na jednom místě. Dolomiti Superski jsou největší lyžařskou oblastí v Evropě 

Lyžování Livigno- sněhový ráj! Livigno. Na slunečné straně Lombardských Alp a blízko Svatého Mořice je nejlepší lyžovačka


Lyžařské středisko Val Gardena (Gröden) je rozdělené do tří částí a poskytuje přímý přístup k přibližně 175 km sjezdovek v lyžařském areálu Dolomiti Superski.

Pokud si chcete během lyžařské dovolené opravdu lebedit, vyberte si Itálii. Tady nemusíte s nikým závodit ani se snažit absolvovat maximum kilometrů. Místo toho si parádně užijete lyžařskou pohodu - ráno si v klidu dejte kávu a pak se běžte projet na sjezdovce bez davů. Nemyslete si ale, že tu nenajdete místa k lyžování na prvotřídní úrovni. Střediska, jako jsou Cortina d'Amprezzo a Val Gardena, se řadí mezi nejlepší na světě. V Alpách a Dolomitech si každý najde zasněžený horský svah podle svého gusta. Nesmíme opomenout ani zdejší nabídku jídla a pití. V tradičních vesnicích skvělých pro rodiny s dětmi se střetává klasická italská kuchyně s autentickými horskými jídly. Itálii si prostě užijte na plná pecky. 

A pokud se chystáte na lyžovačku v Česku, Rakousku nebo Slovensku, podívejte se na naši nabídku ubytování se slevou až 35%