Chorvatsko bez omezení jako před Covidem

08.04.2022

Do Chorvatska se dostaneme téměř bez omezení a za podmínek stejně jako před Covidem. 

Chorvatsko zruší v sobotu 9. dubna 2022 téměř všechna pandemická opatření. Nošení roušek ve zdravotnických zařízeních a pečovatelských domovech bude povinné i nadále. 

Nošení ochranných roušek na veřejných místech bude záviset na samotných jednotlivcích a za jejich nenošení již úřady nebudou dávat žádné tresty.

Občané Evropské unie budou moci vstoupit na území Chorvatska bez jakýchkoli podmínek. Ovšem ti, kteří budou přijíždět z ostatních zemí, musí při vstupu na chorvatské území i nadále předkládat covidové certifikáty.
Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Letenky do EXOTIKY od 15 990 Kč platí už jen dnes. Narozeninová akce tchajwanských aerolinek China Airlines míří do finále! Chyť Filipíny, Vietnam, Thajsko, Austrálii a další z Vídně o 15 % levněji.

Letecká společnost Ryanair spustí novou linku Praha - Skiathos. Na tento oblíbený řecký ostrov bude linka létat od 2. června do 29. září a to 2x týdně. ¨

Zpáteční letenky do Larnaky ( Kypr ) za parádní cenu 1710 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WizzAir, ostatní si připlatí asi 220 Kč na jednom směru.