Chorvatsko bez omezení jako před Covidem

08.04.2022

Do Chorvatska se dostaneme téměř bez omezení a za podmínek stejně jako před Covidem. 

Chorvatsko zruší v sobotu 9. dubna 2022 téměř všechna pandemická opatření. Nošení roušek ve zdravotnických zařízeních a pečovatelských domovech bude povinné i nadále. 

Nošení ochranných roušek na veřejných místech bude záviset na samotných jednotlivcích a za jejich nenošení již úřady nebudou dávat žádné tresty.

Občané Evropské unie budou moci vstoupit na území Chorvatska bez jakýchkoli podmínek. Ovšem ti, kteří budou přijíždět z ostatních zemí, musí při vstupu na chorvatské území i nadále předkládat covidové certifikáty.
Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Díky nádherným sjezdovkám, moderním vlekům a útulným lyžařským chatám je každý sjezd v údolí Grossarltal potěšením.

Skvělá kombinace ledovce, hor a jezera činí z regionu Zell am See-Kaprun jednu z nejvyhledávanějších prázdninových destinací v Alpách. Kaprun si tak můžete užít nejen v ziknách měsících, kdy přijíždí tisíce Čechů za kvalitním lyžování,ale tak=e v lětě, kdy Vás čeká nádherná příroda a mnoho možností strávit v Kaprunu aktivní dovolenou. Mezi 3 203...

Zpáteční letenka z Vídně do Malagy za skvělou cenu 897 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny v průběhu října a to třeba i na prodloužený víkend.

Letenky z Prahy se Singapur Airlines za skvělou cenu 15.990 Kč. Letenky s přestupem v Mnichově a Singapuru pořídíme především na termíny na jaro 2023. V ceně je zavazadlo a hmotnosti 25 kg