Chateau Mcely

18.07.2022

Chateau Mcely stojí v 5hektarovém parku a patří k nejluxusnějším hotelům v České republice. Vyznačuje se kombinací historického šarmu a moderního vybavení. Nabízí restauraci s venkovní terasou, venkovní bazén a tenisový kurt. Náš překvapila velikost zahrad, ubytování a naprosto dokonalé služby. Téměř nic nebylo nesplnitelné. Kdykoliv potkákte personál, vždy se na Vás usmívá a opravdu jim záleži na Vašem pohodlí. 

Na hotelu budete potkávat většinou zamilované páry a svatebčany. Prostředí zahrad a nádherného zámeckého interieru je stvořeno pro důležité oslavy a svatby. 

Hotel Chateau Mcely stojí vysoko na kopci, v samém srdci legendami opředeného Svatojiřského lesa. Objekt dle majitelů původně sloužil jako panské sídlo rodu Thurn-Taxisů. 

Wellness Mcely Bouquet Spa je sice potřeba objednat předem a nejlépe rovnou při rezervaci,ale tohle prostě musíte zažít. 

V areálu najdete hvězdářskou observatoř a nabídka zahrnuje i další aktivity jako například projížďky v otevřeném kočáře taženém koňmi nebo kroket. Cesta do Prahy nám trvala autem pouhých 50 minut.

Za nás hodnocení 10/10, Radek