Ubytování ve Španělsku

15 metrů od moře

Ubytování ve Španělsku

Ve spolupráci s Apartamentos Varadero&SPA a Rincon property Vám představujeme projekt 16 apartmánů a studií v Cala del Moral. 

Přímořské městečko Cala del Moral se nachází ve městě blízko Rincon de la Victoria, podél přímořské promenády El Cantal. To spojuje Cala s promenádou Rincón de la Victoria, kde se nachází svatyně Virgen del Carmen (panna z Carmen). Cala del Moral je jen 12 km od centra Malagy.

Pláže o délce 1300 metrů a šířce 40 metrů Vás uchvátí. Ve městě máme pouze tři hotely a naše apartmány a studia. Přestože má město více jak 40.000 obyvatel nesetkáte se tady s přeplněnými plážemi. Podlě promenád jsou malé bary, restaurace, kisoky a na hlavní ulici samozřejmě supermarkety a spoustu obchodů. Každý pátek se pořádají farmářské trhy.

V ubytování se domluvíte s personálem v českém jazyce a samozřejmostí je také transfer z letiště Malaga. Letiště Malaga je od ubytování vzdáleno 20 km. 


Nabídka ubytování

Ubytování v 16 apartmánech rozmístěných ve dvou budovách. Apartmány se nacházejí přímo u pláže v Cala del Moral. U vybraných apartmánů k dospozici terasy a privátní vířivka. 

3 kompletně vybavená studia s přímým vstupem na promenádu a pláž v Cala del Moral/Malaga

Třípatrový dům s terasou a výhledem na moře. Dům je k dispozici až pro 8 osob. 5 minut od pláže v Cala del Moral/Malaga