Řím letecky

V Římě můžete strávit krásnou dovolenou plnou historie, kultury a gastronomie. Můžete navštívit slavné památky jako Koloseum, Fontánu di Trevi, Pantheon, Vatikán nebo Chrám svatého Petra. Kromě toho můžete také prozkoumat místní trhy, muzea, galerie a parky. Římská kuchyně nabízí širokou škálu jídel, jako jsou pasta, pizza a gelato.

V Římě existuje široký výběr možností ubytování, od levných hostelů až po luxusní hotely. Záleží na vašich osobních požadavcích a rozpočtu.

Pokud hledáte levné ubytování, můžete se uchýlit k hostelům nebo levným hotelům v méně turistických částech města.

Pokud preferujete komfort a luxus, můžete se ubytovat v jednom z mnoha vysoce hodnocených hotelů v centru města nebo blízko turistických atrakcí.

V každém případě je vhodné rezervovat co nejdříve, abyste zajistili nejlepší volbu a cenu.

 

Booking.com

Letenky do Říma

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Skvělou cenu letenek na Ibizu si užijte také na letní termíny. Skvělé ceny letenek najdete z Vídně a Norimberku za cenu kolem 1 980 Kč.

Letenky do EXOTIKY od 15 990 Kč platí už jen dnes. Narozeninová akce tchajwanských aerolinek China Airlines míří do finále! Chyť Filipíny, Vietnam, Thajsko, Austrálii a další z Vídně o 15 % levněji.

Letecká společnost Ryanair spustí novou linku Praha - Skiathos. Na tento oblíbený řecký ostrov bude linka létat od 2. června do 29. září a to 2x týdně. ¨