Last minute se slevu až 40%


Nabídka ubytování ve spolupráci s Booking. com 

Hledejte ubytování s označením "Sezónní nabídka" a ušetřete minimálně 15 % na snových hotelech, apartmánech a ubytováních v soukromí po celém světě.  

Booking.com

Naše osobní doporučení v Česku....

Penzion Ivana se nachází v Harrachově v Libereckém kraji, 400 metrů od lyžařských skokánků Harrachov a nabízí výhled na hory. V těsné blízkosti penzionu se nachází řada lyžařských škol a půjčovna lyžařského vybavení. V okolí se můžete věnovat lyžování a golfu.

Booking.com

Apartments Pushkin se nachází v historickém centru Prahy, 2 minuty chůze od Karlova mostu, a nabízí dobře vybavené ubytování se satelitní TV a výhledem na rušné město.


Booking.com


Hotel Volařík se nachází pouhých 100 metrů od zámku Mikulov a 5 minut chůze od hlavního náměstí. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, tradiční českou restauraci, à la carte restauraci, velký vinný sklep a zahradní terasu.

Booking.com


Luxusní butikový hotel Grandezza Luxury Palace s ručně malovaným skleněným stropem a mramorovými mozaikami byl otevřen v dubnu 2012 a nachází se na Zelném trhu v centru Brna.

Booking.com


Revelton Studios Karlovy Vary se nachází v Karlových Varech, 2,4 km od Mlýnské kolonády. Aparthotel stojí 3,2 km od Vřídla a 300 metrů od muzea Jana Bechera.

Booking.com


Apartment Al Centro zaujímá výhodnou polohu na klidném místě v centru Olomouce, jen 300 metrů od hlavního náměstí. Přímo za budovou se nachází svěží park.

Booking.com

....a na Slovensku

Apollo Hotel se nachází v Bratislavě, mezi historickým centrem a obchodní čtvrtí, 1,5 km od nové budovy Slovenského národního divadla.

Booking.com


TatryHome se nachází ve Veľkém Slavkově, 27 km od Tatranské Bukoviny, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi.

Booking.com


Pětihvězdičkový lázeňský hotel Thermia Palace se nachází v nádherném prostředí lázeňského ostrova v Piešťanech. Skvělá atmosféra

Booking.com

Přečtěte si jako první, co je nového

Zaregistrujte svůj email a dostávejte nejlepší cenové nabídky a tipy do své emailové schránky