SKI Amadé lyžování

15.09.2022

Díky nádherným sjezdovkám, moderním vlekům a útulným lyžařským chatám je každý sjezd v údolí Grossarltal potěšením.

Zimní dovolená v Großarltalu a jeho dvou půvabných horských vesničkách Großarlu a Hüttschlagu si najde každý člen rodiny to svoje.Požitkoví lyžaři ocení moderní a komfortní lanovky, široké a vždy perfektně upravené sjezdovky, tradiční horské chaty a odpočinek na lehátkách. Ti aktivní zase ryze sportovní výzvy, které Großarltal nabízí, jako jedna z oblastí největší lyžařské zábavy v Rakousku - Ski amadé s jejími 760 kilometry sjezdovek a 270 lanovkami. Sny o lyžování ve volném terénu nejlépe splní svah s názvem "Himmelreich" a mimořádně dlouhý sjezd s názvem "Berglandroute".

Těm nejmenším je věnovaný lyžařský ráj na panoramatické náhorní plošině u lanovky Sonnenbahn. Zatímco menší děti nadšeně sviští sněhovým tunelem a dovádějí na dráze se skokánky, starší děti dokazují svou šikovnost ve snowparku vybaveném mnoha spektakulárními překážkami.

Pod heslem "Hory uzdravující" se v Großarltalu pořádá každý týden program, který zahrnuje až 7 různých outdoorových aktivit. Patří k nim například lezení po ledových stěnách a ledopádech, skialpinistické túry nebo nejrozmanitěji koncipované túry na sněžnicích. Účast je pro hosty partnerských ubytovacích zařízení v rámci projektu "Hory uzdravující" zcela ZDARMA.

Tip: Skipas 1+1 ZDARMA! Každý rok v březnu se mohou všechny těšit na mimořádně výhodný pobyt ve znamení lyžování v záři jarního sluníčka. Konkrétně to znamená, že každý či každá, kdo si objedná 7 nocí v některém z partnerských ubytovacích zařízení, a 6denního skipasu pro 2 osoby, zaplatí pouze za JEDEN skipas a DRUHÝ dostane zdarma.


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Skvělou cenu letenek na Ibizu si užijte také na letní termíny. Skvělé ceny letenek najdete z Vídně a Norimberku za cenu kolem 1 980 Kč.

Letenky do EXOTIKY od 15 990 Kč platí už jen dnes. Narozeninová akce tchajwanských aerolinek China Airlines míří do finále! Chyť Filipíny, Vietnam, Thajsko, Austrálii a další z Vídně o 15 % levněji.

Letecká společnost Ryanair spustí novou linku Praha - Skiathos. Na tento oblíbený řecký ostrov bude linka létat od 2. června do 29. září a to 2x týdně. ¨