SKI Amadé lyžování

15.09.2022

Díky nádherným sjezdovkám, moderním vlekům a útulným lyžařským chatám je každý sjezd v údolí Grossarltal potěšením.

Zimní dovolená v Großarltalu a jeho dvou půvabných horských vesničkách Großarlu a Hüttschlagu si najde každý člen rodiny to svoje.Požitkoví lyžaři ocení moderní a komfortní lanovky, široké a vždy perfektně upravené sjezdovky, tradiční horské chaty a odpočinek na lehátkách. Ti aktivní zase ryze sportovní výzvy, které Großarltal nabízí, jako jedna z oblastí největší lyžařské zábavy v Rakousku - Ski amadé s jejími 760 kilometry sjezdovek a 270 lanovkami. Sny o lyžování ve volném terénu nejlépe splní svah s názvem "Himmelreich" a mimořádně dlouhý sjezd s názvem "Berglandroute".

Těm nejmenším je věnovaný lyžařský ráj na panoramatické náhorní plošině u lanovky Sonnenbahn. Zatímco menší děti nadšeně sviští sněhovým tunelem a dovádějí na dráze se skokánky, starší děti dokazují svou šikovnost ve snowparku vybaveném mnoha spektakulárními překážkami.

Pod heslem "Hory uzdravující" se v Großarltalu pořádá každý týden program, který zahrnuje až 7 různých outdoorových aktivit. Patří k nim například lezení po ledových stěnách a ledopádech, skialpinistické túry nebo nejrozmanitěji koncipované túry na sněžnicích. Účast je pro hosty partnerských ubytovacích zařízení v rámci projektu "Hory uzdravující" zcela ZDARMA.

Tip: Skipas 1+1 ZDARMA! Každý rok v březnu se mohou všechny těšit na mimořádně výhodný pobyt ve znamení lyžování v záři jarního sluníčka. Konkrétně to znamená, že každý či každá, kdo si objedná 7 nocí v některém z partnerských ubytovacích zařízení, a 6denního skipasu pro 2 osoby, zaplatí pouze za JEDEN skipas a DRUHÝ dostane zdarma.


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Díky nádherným sjezdovkám, moderním vlekům a útulným lyžařským chatám je každý sjezd v údolí Grossarltal potěšením.

Skvělá kombinace ledovce, hor a jezera činí z regionu Zell am See-Kaprun jednu z nejvyhledávanějších prázdninových destinací v Alpách. Kaprun si tak můžete užít nejen v ziknách měsících, kdy přijíždí tisíce Čechů za kvalitním lyžování,ale tak=e v lětě, kdy Vás čeká nádherná příroda a mnoho možností strávit v Kaprunu aktivní dovolenou. Mezi 3 203...

Zpáteční letenka z Vídně do Malagy za skvělou cenu 897 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny v průběhu října a to třeba i na prodloužený víkend.

Letenky z Prahy se Singapur Airlines za skvělou cenu 15.990 Kč. Letenky s přestupem v Mnichově a Singapuru pořídíme především na termíny na jaro 2023. V ceně je zavazadlo a hmotnosti 25 kg