Prázdniny v Kaprunu

15.09.2022

Skvělá kombinace ledovce, hor a jezera činí z regionu Zell am See-Kaprun jednu z nejvyhledávanějších prázdninových destinací v Alpách. Kaprun si tak můžete užít nejen v ziknách měsících, kdy přijíždí tisíce Čechů za kvalitním lyžování,ale tak=e v lětě, kdy Vás čeká nádherná příroda a mnoho možností strávit v Kaprunu aktivní dovolenou. Mezi 3 203 metrů vysokým Kitzsteinhornem na okraji národního parku Vysoké Taury, panoramatickou horou plnou rodinných zážitků Schmittenhöhe a křišťálově čistým jezerem Zeller See region nabízí snové příležitosti pro turistiku, volný čas a sport, ale i skvělé výletní cíle v nádherné přírodě.


Rodinná aktivní dovolená v Kaprunu

Středisko Zell am See-Kaprun je ideálním cílem pro rodiny s dětmi. Pokud vyhledáváte aktivní dovolenou nebo dovolenou plnou zábavy, tak Kaprun je to správné místo. Radost na tváři celé rodiny vyvolá bobová dráha Maisiflitzer, kterou najdete na hoře Maiskogel v Kaprunu přímo u rodinného a volnočasového parku. Vzhůru do kopce se necháte vyvézt, a pak už na Vás čeká divoká dráha přes můstky, klopené začátky a smyčky zpátky do údolí. E-Motocross Park "Schmidolins Feuerstuhl" na hoře Schmittenhöhe zase potěší všechny fanoušky motosportu a ty, kteří si tuto disciplínu chtějí poprvé vyzkoušet. Jste připraveni užít si tohle neobyčejné outdoorové dobrodružství?

Velmi oblíbená ICE ARENA na hoře Kitzsteinhorn nabízí možnost osvěžení v horkých dnech. Můžete se vyřádit při bobování na sněhu a pak zrelaxovat na lehátku u jezera. Sníh na ledovci ve výšce téměř 3 000 metrů nad mořem Vás potěší po celý rok. V regionu je pro děti od 5 do 15 let připraven hravý prázdninový program "Cool Kids Fun", který během letní sezóny nabízí dětem rozmanité aktivity. Vyrazit můžete na rodinný den na ledovci na hoře Kitzsteinhorn, lamatrekking po stopách zlatokopů, pirátské hledání pokladu na jezeře Zeller See nebo návštěvu draka Schmidolina, maskota hory Schmittenhöhe. Kaprun je stvořený pro Vaší jarní a letní dovolenou v Rakousku. 

Fotogalerie