Plavba lodí v Dubaji zdarma

10.05.2022

Přátelé, Na hodinovou prohlídku Dubai Marina má nárok každý, kdo přiletí do Dubaje od 1. do 31. května 2022. Stačí se prokázat letenkou Emirates. Platí pro letenky economy, bussines i first class. 


K letence s Emirates do Dubaje přibyl peckovní benefit. Využít můžeš hodinovou plavbu s výhledem na TOP místa zcela zdarma.


Kdy a jak lze benefit využít?

Plavbu Dubai Marina lze využít od 1. do 31. května 2022 v časech od 10:00 do 16:00. Stačí se na pokladně Tour Dubai v Dubaji prokázat letenkou Emirates.

  • Akceptují letenky s příletem do Dubaje od 1. května do 30. září 2022.
  • Letenku může využít pouze ten, na koho byla vystavena. Porovnává se například s občanským průkazem.
  • Letenku lze využít i opakovaně.

Lodě vyráží na prohlídky Dubai Marina z mola Dhow Cruise v novém dubajském přístavu, v blízkosti nového výletního terminálu.

Co je Dubai Marina?

Dubaj Marina, jedna z nejexkluzivnějších dubajských čtvrtí, se nachází na více než tříkilometrovém úseku nedotčeného písku s výhledem na Arabský záliv. Místní obyvatelé i turisté se sem chodí procházet po promenádě ​​lemované palmami, nakoupit do luxusních butiků či si dát večeři pod širým nebem. Na plavbě zažiješ okouzlující panorama města z unikátní perspektivy.


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Díky nádherným sjezdovkám, moderním vlekům a útulným lyžařským chatám je každý sjezd v údolí Grossarltal potěšením.

Skvělá kombinace ledovce, hor a jezera činí z regionu Zell am See-Kaprun jednu z nejvyhledávanějších prázdninových destinací v Alpách. Kaprun si tak můžete užít nejen v ziknách měsících, kdy přijíždí tisíce Čechů za kvalitním lyžování,ale tak=e v lětě, kdy Vás čeká nádherná příroda a mnoho možností strávit v Kaprunu aktivní dovolenou. Mezi 3 203...

Zpáteční letenka z Vídně do Malagy za skvělou cenu 897 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny v průběhu října a to třeba i na prodloužený víkend.

Letenky z Prahy se Singapur Airlines za skvělou cenu 15.990 Kč. Letenky s přestupem v Mnichově a Singapuru pořídíme především na termíny na jaro 2023. V ceně je zavazadlo a hmotnosti 25 kg