Plavba lodí v Dubaji zdarma

10.05.2022

Přátelé, Na hodinovou prohlídku Dubai Marina má nárok každý, kdo přiletí do Dubaje od 1. do 31. května 2022. Stačí se prokázat letenkou Emirates. Platí pro letenky economy, bussines i first class. 


K letence s Emirates do Dubaje přibyl peckovní benefit. Využít můžeš hodinovou plavbu s výhledem na TOP místa zcela zdarma.


Kdy a jak lze benefit využít?

Plavbu Dubai Marina lze využít od 1. do 31. května 2022 v časech od 10:00 do 16:00. Stačí se na pokladně Tour Dubai v Dubaji prokázat letenkou Emirates.

  • Akceptují letenky s příletem do Dubaje od 1. května do 30. září 2022.
  • Letenku může využít pouze ten, na koho byla vystavena. Porovnává se například s občanským průkazem.
  • Letenku lze využít i opakovaně.

Lodě vyráží na prohlídky Dubai Marina z mola Dhow Cruise v novém dubajském přístavu, v blízkosti nového výletního terminálu.

Co je Dubai Marina?

Dubaj Marina, jedna z nejexkluzivnějších dubajských čtvrtí, se nachází na více než tříkilometrovém úseku nedotčeného písku s výhledem na Arabský záliv. Místní obyvatelé i turisté se sem chodí procházet po promenádě ​​lemované palmami, nakoupit do luxusních butiků či si dát večeři pod širým nebem. Na plavbě zažiješ okouzlující panorama města z unikátní perspektivy.


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Skvělou cenu letenek na Ibizu si užijte také na letní termíny. Skvělé ceny letenek najdete z Vídně a Norimberku za cenu kolem 1 980 Kč.

Letenky do EXOTIKY od 15 990 Kč platí už jen dnes. Narozeninová akce tchajwanských aerolinek China Airlines míří do finále! Chyť Filipíny, Vietnam, Thajsko, Austrálii a další z Vídně o 15 % levněji.

Letecká společnost Ryanair spustí novou linku Praha - Skiathos. Na tento oblíbený řecký ostrov bude linka létat od 2. června do 29. září a to 2x týdně. ¨