Moulin Rouge za 1€

08.05.2022

17. května 2022 budete mít možnost si poprvé v historii rezervovat noc v Moulin Rouge, navíc za 1€. Jak na to? 

Poprvé v historii přivítá Moulin Rouge hosty nejen na svůj program,ale také s možností přespání za neuvěřitleniu cenu 1€ / noc. Možnost rezervace se otevře 17.5.2022 a první dva klienti, kteří rezervují si užijí také zdarma skvělou revualní show v Mouli Rouge.

Kromě exkluzivního přístupu do světoznámého Mouling Rouge si návštěvníci budou moci prohlédnout backstage a zdarma mají nejlepší místa na slavnou kabaretní show Féerie. Pokoj v mlýně byl předělán tak, aby návštěvníky přenesl zpět v čase do francouzského hlavního města umění a potěšení. Je to prostě pecka.

Moulin Rouge Airbnb bude dostupné na jednu noc 13., 20. a 27. června. Ubytování 17.5.2022 hledejte přímo na stránkách Airbnb. 

Při založení profilu ještě sleva na další rezervací 40€.  Přidejte si ho na Airbnb a dostanete slevu 40€ na pobyt kdekoliv po světě

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Letiště Praha pro letošní sezónu připravilo novou nabídku přímých leteckých spojení, díky které je pro Vás dostupné takřka celé pobřeží Středozemního moře. Zážitky na Vás čekají v oblíbených evropských destinacích, třeba ve Španělsku - v Barceloně, Alicante, Madridu či dalších 12 destinacích.