Moulin Rouge za 1€

08.05.2022

17. května 2022 budete mít možnost si poprvé v historii rezervovat noc v Moulin Rouge, navíc za 1€. Jak na to? 

Poprvé v historii přivítá Moulin Rouge hosty nejen na svůj program,ale také s možností přespání za neuvěřitleniu cenu 1€ / noc. Možnost rezervace se otevře 17.5.2022 a první dva klienti, kteří rezervují si užijí také zdarma skvělou revualní show v Mouli Rouge.

Kromě exkluzivního přístupu do světoznámého Mouling Rouge si návštěvníci budou moci prohlédnout backstage a zdarma mají nejlepší místa na slavnou kabaretní show Féerie. Pokoj v mlýně byl předělán tak, aby návštěvníky přenesl zpět v čase do francouzského hlavního města umění a potěšení. Je to prostě pecka.

Moulin Rouge Airbnb bude dostupné na jednu noc 13., 20. a 27. června. Ubytování 17.5.2022 hledejte přímo na stránkách Airbnb. 

Při založení profilu ještě sleva na další rezervací 40€.  Přidejte si ho na Airbnb a dostanete slevu 40€ na pobyt kdekoliv po světě

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Letenky do EXOTIKY od 15 990 Kč platí už jen dnes. Narozeninová akce tchajwanských aerolinek China Airlines míří do finále! Chyť Filipíny, Vietnam, Thajsko, Austrálii a další z Vídně o 15 % levněji.

Letecká společnost Ryanair spustí novou linku Praha - Skiathos. Na tento oblíbený řecký ostrov bude linka létat od 2. června do 29. září a to 2x týdně. ¨

Zpáteční letenky do Larnaky ( Kypr ) za parádní cenu 1710 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WizzAir, ostatní si připlatí asi 220 Kč na jednom směru.