Mauricius z Prahy za 12.490 Kč

19.05.2022

Super výhodné letenky na ostrov Mauricius pořídíte s cenou od 12.490 Kč a to na letech z Prahy. 

Letenky za tuto cenou jsou s krátkým přestupem v Instabulu a na letech s 5* leteckou společností Turkish Airlines. V ceně mega zavazadlo až do 46 kilo. 

Termíny najdeme od podzimu 2022 do jara 2023


Booking.com

Mauricius 

Mauricius je subtropický ostrovní stát v Indickém oceánu, jen něco málo přes 1130 kilometrů východně od Madagaskaru, u jihovýchodního pobřeží Afriky. Mezi jeho odlehlá území patří Rodrigues Island a další menší ostrovy. Hlavní ostrov je obklopen korálovými útesy a má písečné pláže, s úrodnými pláněmi se prudce zvedajícími do skalnatých hor.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Faktem je, že kabiny letadel mají extrémně nízkou vlhkost, což může způsobit extrémní suchost a dehydrataci pokožky. Nic není ztraceno a poradíme Vám,jak ošetřit pokožku během a po letu.

Přátelé, většinou Vám přinášíme výhodné ceny letenek. Tentokrát jsme pro Vás objevili 50% slevu na rychlovlaky po celé Itálii. Můžete tak zkombinovat levnu letenku a následně se přesunout vlakem.

Poleťte se podívat na jih Itálie do Brindisi. Červnové termíny jsou z Vídně za babku. Konkrétně s cenou letenky od 650 Kč a ubytování od 480 Kč/noc