Levné ubytování v Římě

22.04.2022

Hledáte levné ubytování v Římě? Potom jste na správném místě. Ve spolupráci se špičkovou stránkou Booking.com vám nabízíme možnost zarezervovat si levné ubytování v Římě. Ve "věčném městě" máte na výběr více než 1570 ubytovacích zařízení, přičemž ty nejlevnější začínají již od 32 EUR za dvoulůžkový pokoj a noc. Porovnejte si ceny různých hotelů a zarezervujte si s námi ubytování v Římě.

Levné ubytování Řím

Rezervace probíhá jednoduše: Levné ubytování v Římě si vyhledáte pomocí formuláře vpravo. Stačí si zvolit data vašeho pobytu a kliknout na tlačítko Hledat ubytování. Výsledky vyhledávání budou zahrnovat také speciální nabídky ubytování s výraznými slevami až 50 %.

Jelikož Řím patří mezi turisty k nejoblíbenějším destinacím, odpovídá tomu i počet hotelů ve městě, kterých je více než 1570. Nejlevnější ubytování v Římě naleznete v drobných místních bed & breakfast a penzionech, ale vybrat si můžete také kvalitní 3-hvězdičkové (Hotel Paolo II ) nebo luxusní 5hvězdičkové designové hotely (Hotel Lord Byron) patřící do mezinárodních hotelových sítí.

Mezi nejoblíbenější čtvrti v Římě patří Stazione Termini, Esquilino nebo centrum Říma a městský stát Vatikán. Na výběr jsou také hotely u nejnavštěvovanějších historických památek, jako například fontána Di Trevi, Andělský hrad, Koloseum nebo Bazilika sv. Petra ve Vatikánu.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Letenky do EXOTIKY od 15 990 Kč platí už jen dnes. Narozeninová akce tchajwanských aerolinek China Airlines míří do finále! Chyť Filipíny, Vietnam, Thajsko, Austrálii a další z Vídně o 15 % levněji.

Letecká společnost Ryanair spustí novou linku Praha - Skiathos. Na tento oblíbený řecký ostrov bude linka létat od 2. června do 29. září a to 2x týdně. ¨

Zpáteční letenky do Larnaky ( Kypr ) za parádní cenu 1710 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WizzAir, ostatní si připlatí asi 220 Kč na jednom směru.