Levné ubytování v Římě

22.04.2022

Hledáte levné ubytování v Římě? Potom jste na správném místě. Ve spolupráci se špičkovou stránkou Booking.com vám nabízíme možnost zarezervovat si levné ubytování v Římě. Ve "věčném městě" máte na výběr více než 1570 ubytovacích zařízení, přičemž ty nejlevnější začínají již od 32 EUR za dvoulůžkový pokoj a noc. Porovnejte si ceny různých hotelů a zarezervujte si s námi ubytování v Římě.

Levné ubytování Řím

Rezervace probíhá jednoduše: Levné ubytování v Římě si vyhledáte pomocí formuláře vpravo. Stačí si zvolit data vašeho pobytu a kliknout na tlačítko Hledat ubytování. Výsledky vyhledávání budou zahrnovat také speciální nabídky ubytování s výraznými slevami až 50 %.

Jelikož Řím patří mezi turisty k nejoblíbenějším destinacím, odpovídá tomu i počet hotelů ve městě, kterých je více než 1570. Nejlevnější ubytování v Římě naleznete v drobných místních bed & breakfast a penzionech, ale vybrat si můžete také kvalitní 3-hvězdičkové (Hotel Paolo II ) nebo luxusní 5hvězdičkové designové hotely (Hotel Lord Byron) patřící do mezinárodních hotelových sítí.

Mezi nejoblíbenější čtvrti v Římě patří Stazione Termini, Esquilino nebo centrum Říma a městský stát Vatikán. Na výběr jsou také hotely u nejnavštěvovanějších historických památek, jako například fontána Di Trevi, Andělský hrad, Koloseum nebo Bazilika sv. Petra ve Vatikánu.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Díky nádherným sjezdovkám, moderním vlekům a útulným lyžařským chatám je každý sjezd v údolí Grossarltal potěšením.

Skvělá kombinace ledovce, hor a jezera činí z regionu Zell am See-Kaprun jednu z nejvyhledávanějších prázdninových destinací v Alpách. Kaprun si tak můžete užít nejen v ziknách měsících, kdy přijíždí tisíce Čechů za kvalitním lyžování,ale tak=e v lětě, kdy Vás čeká nádherná příroda a mnoho možností strávit v Kaprunu aktivní dovolenou. Mezi 3 203...

Zpáteční letenka z Vídně do Malagy za skvělou cenu 897 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny v průběhu října a to třeba i na prodloužený víkend.

Letenky z Prahy se Singapur Airlines za skvělou cenu 15.990 Kč. Letenky s přestupem v Mnichově a Singapuru pořídíme především na termíny na jaro 2023. V ceně je zavazadlo a hmotnosti 25 kg