Letenky do Panamy od 8590 Kč

23.05.2022

Mezi akčními letenkami z Norimberku, Drážďan nebo Berlína najdeš i termíny na hlavní sezónu. Rezervuj si místo a těš se na pohádkové ostrůvky San Blas, jedinečný Panamský průplav, dechberoucí národní parky a notnou dávku karibského temperamentu.

Panama je směsí španělské kultury, tropických pralesů a karibského temperamentu. Samotné Panama City ti ovšem mimo příjemných teplot nabídne procházku po pobřeží Panamského zálivu, vysoké palmy, ještě vyšší mrakodrapy a nezapomenutelné západy slunce. Panamu si užiješ na 100%


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Skvělou cenu letenek na Ibizu si užijte také na letní termíny. Skvělé ceny letenek najdete z Vídně a Norimberku za cenu kolem 1 980 Kč.

Letenky do EXOTIKY od 15 990 Kč platí už jen dnes. Narozeninová akce tchajwanských aerolinek China Airlines míří do finále! Chyť Filipíny, Vietnam, Thajsko, Austrálii a další z Vídně o 15 % levněji.

Letecká společnost Ryanair spustí novou linku Praha - Skiathos. Na tento oblíbený řecký ostrov bude linka létat od 2. června do 29. září a to 2x týdně. ¨