Letenky do Panamy od 8590 Kč

23.05.2022

Mezi akčními letenkami z Norimberku, Drážďan nebo Berlína najdeš i termíny na hlavní sezónu. Rezervuj si místo a těš se na pohádkové ostrůvky San Blas, jedinečný Panamský průplav, dechberoucí národní parky a notnou dávku karibského temperamentu.

Panama je směsí španělské kultury, tropických pralesů a karibského temperamentu. Samotné Panama City ti ovšem mimo příjemných teplot nabídne procházku po pobřeží Panamského zálivu, vysoké palmy, ještě vyšší mrakodrapy a nezapomenutelné západy slunce. Panamu si užiješ na 100%


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Faktem je, že kabiny letadel mají extrémně nízkou vlhkost, což může způsobit extrémní suchost a dehydrataci pokožky. Nic není ztraceno a poradíme Vám,jak ošetřit pokožku během a po letu.

Přátelé, většinou Vám přinášíme výhodné ceny letenek. Tentokrát jsme pro Vás objevili 50% slevu na rychlovlaky po celé Itálii. Můžete tak zkombinovat levnu letenku a následně se přesunout vlakem.

Poleťte se podívat na jih Itálie do Brindisi. Červnové termíny jsou z Vídně za babku. Konkrétně s cenou letenky od 650 Kč a ubytování od 480 Kč/noc