Letenka Praha - Madeira za 3908 Kč

05.04.2023

Levnou letenku na Madeiru pořídíte za skvělou cenu od 3908 Kč a to na lince Eurowings. 

Nejvýhodnější ceny jsou během dubna 2023.

Příkladem levné letenky na termín 18.4.2023 – 22.4.2023.


Madeira je krásný ostrov v Atlantském oceánu, který nabízí mnoho možností pro dovolenou. Mezi nejpopulárnější aktivity patří procházky v přírodě, ochutnávání místní kuchyně a vína, návštěvy historických památek a plážový odpočinek.

Pro milovníky přírody je Madeira skvělým místem, protože ostrov nabízí mnoho malebných stezek a turistických tras. Nejznámější z nich je Levada do Caldeirão Verde, která vede podél útesů a kaskádovitých vodopádů.

Pokud jde o kuchyni a pití, Madeira je známá svými sladkými dezerty, jako je "Bolo de Mel" (medový dort) a "Pastel de Nata" (máslový koláč s vanilkovým krémem). Kromě toho je Madeira domovem mnoha kvalitních vín, včetně slavného Madeira vína.

Mezi historické památky patří katedrála Sé v Funchalu, pevnost São Tiago a mnoho dalších.

A konečně, pro ty, kteří chtějí relaxovat na pláži, jsou zde krásné písečné pláže, jako je Praia Formosa a Calheta. Madeira nabízí také mnoho vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování a surfování.

Celkově lze říci, že Madeira je skvělým místem pro dovolenou s mnoha aktivitami a zážitky, které uspokojí každého návštěvníka.

Booking.com