Letenka do Dubaje za 7290 Kč

13.05.2023

Zpátečka z Prahy do Dubaje s Turkish Airlines za parádní cenu od  7290 Kč. 

Nejlevnější jsou termíny od listopadu 2023 do dubna 2024. V ceně letenek máme libovolný počet odbavených zavazadel do maximální hmotnosti 30 kg.

Příkladem letenky na termín 17.11.2023 – 22.11.2023. 

Dubaj je skvělou destinací pro dovolenou, nabízející různorodé atrakce a zážitky. Zde je několik tipů a informací, které vám mohou pomoci plánovat dovolenou v Dubaji:

  1. Klima: Dubaj je známý svými horkými lety, takže je důležité vzít v úvahu počasí při plánování vaší dovolené. Nejlepší období k návštěvě Dubaje je obvykle od listopadu do března, kdy jsou teploty mírnější.

  2. Atrakce: Dubaj je plný úžasných atrakcí. Můžete navštívit Burj Khalifa, nejvyšší budovu na světě, prozkoumat obchodní a historickou část města v Dubajském starém městě (Dubai Creek), nebo si užít luxusní zážitek v některém z mnoha luxusních hotelů a resortů.

  3. Palm Jumeirah: Jedná se o umělý ostrov ve tvaru palem a je jednou z nejznámějších turistických atrakcí v Dubaji. Zde najdete luxusní hotely, pláže, restaurace a mnoho dalšího.

  4. Poušť: Nedaleko Dubaje se rozkládá rozlehlá poušť, kterou můžete prozkoumat při jízdě na písečných dunách, jízdě na velbloudech nebo při nočním grilování v poušti.

  5. Nakupování: Dubaj je také známý jako ráj pro nakupování. Můžete navštívit některé z největších nákupních center na světě, jako je Dubai Mall, Mall of the Emirates nebo Ibn Battuta Mall, kde najdete širokou škálu obchodů, restaurací a zábavních aktivit.

  6. Kultura: Přestože je Dubaj moderním městem, stále se zde uchovávají tradiční arabské a islámské hodnoty. Doporučuje se respektovat místní kulturu a zvyky, zejména při návštěvě náboženských míst a při oblékání.

Při plánování dovolené v Dubaji je také důležité zvážit ubytování, dopravu a rozpočet. Doporučuji vám prozkoumat dostupné nabídky na cestovních portálech, využít služby cestovních agentur nebo se poradit s odborníkem na cestovní ruch, který vám může poskytnout konkrétní rady

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Skvělou cenu letenek na Ibizu si užijte také na letní termíny. Skvělé ceny letenek najdete z Vídně a Norimberku za cenu kolem 1 980 Kč.