Lanzarote z Vídně za 1375 Kč

03.05.2022

Přátelé, využijte levných letenek na ostrov Lanzarote a užijte si dovolenou na tomto krásném ostrově. 

Připravili jsme pro Vás výhodné ceny letenek a ubytování. Nejlevněji se na Lanzarote dostanete z Vídně a to v květnových termínech, kdy je na ostrově nádherné počasí na opalovačku. 

Nejlevnější letenky pořídíme třeba na  prodloužený víkend od soboty do úterý 7.5.-10.5.2022, kdy je volných více jak 10 letenek za uvedenou cenu.  


Booking.com

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Díky nádherným sjezdovkám, moderním vlekům a útulným lyžařským chatám je každý sjezd v údolí Grossarltal potěšením.

Skvělá kombinace ledovce, hor a jezera činí z regionu Zell am See-Kaprun jednu z nejvyhledávanějších prázdninových destinací v Alpách. Kaprun si tak můžete užít nejen v ziknách měsících, kdy přijíždí tisíce Čechů za kvalitním lyžování,ale tak=e v lětě, kdy Vás čeká nádherná příroda a mnoho možností strávit v Kaprunu aktivní dovolenou. Mezi 3 203...

Zpáteční letenka z Vídně do Malagy za skvělou cenu 897 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny v průběhu října a to třeba i na prodloužený víkend.

Letenky z Prahy se Singapur Airlines za skvělou cenu 15.990 Kč. Letenky s přestupem v Mnichově a Singapuru pořídíme především na termíny na jaro 2023. V ceně je zavazadlo a hmotnosti 25 kg