Apartment David Garden Towers Praha

25.03.2022

Při svých cestách do Prahy jsem bydlel už snad ve většině známých hotelů. Po osmi letech cestování domů do Prahy jsem změnil návyky a začal spíše vyhledávat soukromé ubytování pro větší pohodu a klid. Možná už mám pracovní deformaci, ale jakmile v Praze na chodbě hotelů slyším kolečka od kufru jiných hostů, tak mám nervy na drátku. Ne každý host při check outu třeba v pět ráno přesunuje po chodbě svůj kufr potichu, proč by přece. Vždyť on odjíždí a nemusí ho trápit, že ostatní by se rádi vyspali :) Začal jsem tedy jezdit přes Booking com do soukromých ubytování a zejména jsem si vybíral Žižkov. Jsem rodilý žižkovák a přeci jen dostupnost MHD do centra je super. Ne všude bylo čisto a fungovala wifina tak, jak bych při své práci potřeboval. Nakonec jsem před dvěmi lety poprvé provedl rezervaci v Apartment David Garen Towers a udělal jsem dobře. Ubytování se nachází u Olšanského náměstí a přímo u zastávky tramvaje linky 9, která Vás za 12 minut doveze do centra. Hned vedle budovy, kde se apartmány nachází je supermarket a na Floru do nákupního centra je to procházkou 10 minutek. Dodnes jsem nadšený z čistého, moderního a účelně vybaveného apartmánu a to včetně kuchyňky, kde si pohodlně uvaříte. Já se v apartmánu cejtím jako doma a to je pro mě moc důležité. Pokud stejně jako já hledáte byt, kde neslyšíte křik z ulice a troubení aut, tak rozhodně využijte Apartment David. Věřím, že si pobyt užijete stejně jako já. Pokud mají termín přo mé cestě volný, nevíhám a rezrvuji. 

Radek 

Fotogalerie

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového


Existuje mnoho důvodů, proč byste měli zvážit dovolenou na ostrově Rhodos. Tento řecký ostrov nabízí širokou škálu atrakcí a zážitků, které osloví různé typy cestovatelů. Zde je několik důvodů, proč stojí za to navštívit Rhodos:

Není neobvyklé, že lidé si chtějí užít dovolenou bez zprostředkování cestovní kanceláře. Zde je deset důvodů, proč byste měli zvážit individuální cestu na Thassos:

Abu Dhabi, hlavní město Spojených arabských emirátů, je fascinujícím místem s bohatou kulturou, luxusními atrakcemi a moderní architekturou. Zde je deset důvodů, proč stojí za to navštívit Abu Dhabi:

Před rokem jsme si mysleli, že vybrat ostrov na Maledivách nebude žádný problém. Vždyť všude na fotkách vypadají všechny až kýčovitě krásně. Tak kde může být problém? :)