Andalusie 7 dní za 3890 Kč. Využijte chybu v ceníku

28.04.2022

Přátelé, občas se stane, že má Booking chybu v ceníku u konkrétního ubytování. Aktuálně a když budete rychle rezervovat můžete mít skvělé ubytování na pláži v Cala del Moral a to za skvělou cenu. Například týden v květnu za cenu 3890 Kč. Cena je za 4 osoby v apartmánu. Hodnocení na Bookingu je 9,1 a to je super. 

Kdo dřív přijde, ten si užije levnou dovču :) 

APARTAMENTO JUNTO AL MAR se nachází v Cala del Moral, jen pár kroků od pláže Playa de la Cala del Moral a 1,8 km od pláže Rincon de la Victoria, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nachází se 2,5 km od pláže El Candado a má turistické informace.

Tento apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s jídelním koutem a 1 koupelnu se sprchou a pračkou. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky.

K dispozici je služba půjčení jízdních kol a aut. V okolí se lze věnovat pěší turistice a potápění.

Letiště Malaga je vzdáleno 28 km.

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru se velmi líbila lokalita - dali jí hodnocení 9,3


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Letiště Praha pro letošní sezónu připravilo novou nabídku přímých leteckých spojení, díky které je pro Vás dostupné takřka celé pobřeží Středozemního moře. Zážitky na Vás čekají v oblíbených evropských destinacích, třeba ve Španělsku - v Barceloně, Alicante, Madridu či dalších 12 destinacích.