Andalusie 7 dní za 3890 Kč. Využijte chybu v ceníku

28.04.2022

Přátelé, občas se stane, že má Booking chybu v ceníku u konkrétního ubytování. Aktuálně a když budete rychle rezervovat můžete mít skvělé ubytování na pláži v Cala del Moral a to za skvělou cenu. Například týden v květnu za cenu 3890 Kč. Cena je za 4 osoby v apartmánu. Hodnocení na Bookingu je 9,1 a to je super. 

Kdo dřív přijde, ten si užije levnou dovču :) 

APARTAMENTO JUNTO AL MAR se nachází v Cala del Moral, jen pár kroků od pláže Playa de la Cala del Moral a 1,8 km od pláže Rincon de la Victoria, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nachází se 2,5 km od pláže El Candado a má turistické informace.

Tento apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s jídelním koutem a 1 koupelnu se sprchou a pračkou. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky.

K dispozici je služba půjčení jízdních kol a aut. V okolí se lze věnovat pěší turistice a potápění.

Letiště Malaga je vzdáleno 28 km.

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru se velmi líbila lokalita - dali jí hodnocení 9,3


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Díky nádherným sjezdovkám, moderním vlekům a útulným lyžařským chatám je každý sjezd v údolí Grossarltal potěšením.

Skvělá kombinace ledovce, hor a jezera činí z regionu Zell am See-Kaprun jednu z nejvyhledávanějších prázdninových destinací v Alpách. Kaprun si tak můžete užít nejen v ziknách měsících, kdy přijíždí tisíce Čechů za kvalitním lyžování,ale tak=e v lětě, kdy Vás čeká nádherná příroda a mnoho možností strávit v Kaprunu aktivní dovolenou. Mezi 3 203...

Zpáteční letenka z Vídně do Malagy za skvělou cenu 897 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny v průběhu října a to třeba i na prodloužený víkend.

Letenky z Prahy se Singapur Airlines za skvělou cenu 15.990 Kč. Letenky s přestupem v Mnichově a Singapuru pořídíme především na termíny na jaro 2023. V ceně je zavazadlo a hmotnosti 25 kg