Abu Dhabí za 1015 Kč z Vídně

08.03.2022

Přátelé, zpáteční letenku z Vídně do Abu Dhabí nyní pořídíte za parádní cenu 1015 Kč. Nejnižší cenu mají členové programu od Wizzair. Ostatní si připlatí cca 192 Kč. I tak je to cena neuvěřitelná, ne? 

Vybrali jsme pro Vás například termín 4.5.-11.5.2022

Nabídka ubytování v Abu Dhabí

Vyberte a porovnejte si ceny hotelů, hostelů, apartmánů v Abu Dhabí. U vybraných nabídek sleva 20% nebo snídaně v hotelu zdarma. 

Booking.com

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Díky nádherným sjezdovkám, moderním vlekům a útulným lyžařským chatám je každý sjezd v údolí Grossarltal potěšením.

Skvělá kombinace ledovce, hor a jezera činí z regionu Zell am See-Kaprun jednu z nejvyhledávanějších prázdninových destinací v Alpách. Kaprun si tak můžete užít nejen v ziknách měsících, kdy přijíždí tisíce Čechů za kvalitním lyžování,ale tak=e v lětě, kdy Vás čeká nádherná příroda a mnoho možností strávit v Kaprunu aktivní dovolenou. Mezi 3 203...

Zpáteční letenka z Vídně do Malagy za skvělou cenu 897 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny v průběhu října a to třeba i na prodloužený víkend.

Letenky z Prahy se Singapur Airlines za skvělou cenu 15.990 Kč. Letenky s přestupem v Mnichově a Singapuru pořídíme především na termíny na jaro 2023. V ceně je zavazadlo a hmotnosti 25 kg